Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Одноразка Elf Bar BC5000 ultra

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Одноразові електронні сигарети Elf Bar BC 5000: характеристики та види

Одноразові електронні сигарети — вейп прилади, що не мають можливості бути дозаправленими рідиною. Вони мають одноразову батарею. Наприклад, Elf Bar BC5000 є популярною моделлю серед починаючих вейперів та досвідчених людей зі шкідливою звичкою. 

Особливості електронної сигарети

Найголовнішою особливістю електронних сигарет є те, що вони не містять хімічних речовин, які шкодять здоров'ю людини. Електронні сигарети не містять речовин, які викликають багато захворювань, наприклад рак. Сигарети містять більше 4000 шкідливих хімічних речовин. Ці елементи при горінні завдають організму людини великої шкоди. У рідині для електронних сигарет немає жодної з цих речовин, і вона не завдає лиха, оскільки не горить. 

Сигарета складається з 3 окремих частин, як головних технічних характеристик. Це акумулятор, розпилювач і мундштук. Розпилювач — це частина, яка отримує енергію від батареї та дозволяє випаровуватися рідині. Вона  подається у внутрішню камеру розпилювача. Ця рідина поглинається ватою в змійовій частині розпилювача і випаровується з нагріванням опору. Акумулятор – це секція, яка забезпечує потреби пристрою в енергії та перезаряджається. Мундштук — це деталь, яка дозволяє втягувати пару, що утворюється в розпилювачі. Секція мундштука, яка дозволяє курити електронні сигарети, розроблена з функціями, які людина може вибрати відповідно до свого смаку.

Існує багато моделей і типів електронних сигарет. Перш за все, слід вибрати пристрій, який підходить саме вам. Наприклад, якщо ви хочете кинути палити, не варто вибирати моделі  у вигляді самих сигарет. Пристрої, заряду яких вистачає зовсім небагато, а рідини можна залити дуже мало, можуть не дуже підійти. Ідеальним варіантом буде Ельф Бар ВС 5000 купити в Україні. 
Саме електронна сигарета Elf Bar BC5000 ultra має сучасний дизайн. Компактна коробка має габарити розміром 79*41*19 мм, що досить зручно в поєднанні з заокругленими краями. Прилад ідеально поміщається в кишені, бічному відділі сумки. Нова одноразка Elf Bar BC 5000 має глянцеве покриття, що не викликає дискомфорту в руці. 

Якщо купити Elf Bar BC 5000 ultra у нас, то можна помітити, що сигарета достатньо проста у використанні. Заправляти механізм не має потреби, але підзарядка є обов’язковою. Недоліком, який називають багато користувачів, буде те, що одноразова система Elf Bar BC 5000 не має в комплекті шнур для зарядки. Проте, такий недолік нівелюється силою акумулятора. Одноразка здатна працювати цілий день активного користування, що є гарним результатом. Також важливими перевагами, які можливо помітили тільки якщо Elf Bar BC 5000 купити, є:

 • насиченість смаків, що не залежить від кількості заряду;
 • якісні матеріали;
 • велика різноманітність ароматів та смаків;
 • якісний склад рідини;
 • міцний корпус. 

Для активізації системи необхідно просто зробити першу затяжку пристрою, після чого розпочнеться повноцінна робота девайсу. 

Смаки електронної сигарети Elf Bar BC5000

Електронної сигарета Elf Bar BC 5000 уподобання всіх задовольняє завдяки широкому спектру смаків. Наприклад: 

 • blue cotton candy;
 • tobacco;
 • mint;
 • kiwi passion fruit guava;
 • grape honeydew;
 • watermelon ice.

Пристрій Elf Bar BC5000, ціна якого подобається багатьом користувачам, подарує незабутні насичені смаки. Під час використання девайсів необхідно пам'ятати про правила безпеки і про те, що продукт дозволений тільки для осіб, які досягли 18 років. Також можна замовити Elf Bar BC 5000 оптом, що є досить вигідною пропозицією.
 

Вгору